Ürün Gruplarımız

Ürün Kalitemiz

Plastik & Ahşap Askılıklar

Mağaza Dekorasyon ürünleri arasında yer alan Kaliteli malzemeden üretilmiş Plastik ve Ahşap askılıklar farklı seçeneklerle stoklarımızda yer almaktadır.

Plastik Vitrin Mankenleri

Bay, bayan ve çocuk vitirn mankenleri Artist Dekorasyon Mağaza sistemleri ve İç Mimarlık bünyesinde üretimi ve satışı gerçekleştirilmektedir.

Mağaza Raf Sistemleri

Mağaza raf sistemleri özel olarak üretimi yapıldığı gibi, standart ölçülerde üretilen ve stoklarımızda yer alan raf sistemlerinin satışı gerçekleştirilmektedir.

Ekibimiz

Anahtar Teslim Giyim Mağaza Dekorasyon

BİZE ULAŞIN

Tüm Mağaza Dizayn ve Dekorasyon Çözümleri için Bizi Arayın!

Giyim Mağaza Dizayn | Raf Sistemleri | Vitrin Mankeni

Mağazacılık alanında A’dan Z’ye ürünlerin imalat, toptan ve parekende satışını gerçekleştirene Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri firması, bu alanda özel çözümler ve müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır. Özellikle Raf sistemleri alanında, ahşap giydirme sistemleri, konik dikme sistemleri, rondo sistemleri, F ve C tipi ray sistemleri ve box kutu sistemleri gibi farklı amaç ve kullanıma uygun raf tasarımları stoklarımızda yer almakta, bu ürünlerin montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Giyim, gıda, elektronik gibi sektör fark etmeksizin tüm kategorilerde mağaza ve dükkanların ürünlerini teşhir edip daha iyi sergileyebileceği ve pazarlayabileceği bu raf sistemlerinde ürünlerin daha detaylı ve can alıcı şekilde sunulmasını amaçlamaktadır. Farklı bağlantı aksesuarları ile hem kullanımı ve montajı kolay, hem de dayanıklılık süresi fazla olan bu raf sistemleri ürünlerinize hiçbir zarar vermeden doğal bir montaj süreci ile sizlerin hizmetine sunulacaktır.

Sektöre yön veren ve bu alanda özel çözümler sunan firmamız, vitrin mankeni tasarımlarında bayan, erkek ve çocuk vitrin mankenleri ile her birey için gerekli giyim ebatlarına uygun gösterimi sağlayacak vitrin mankeni – prova mankeni üretimi yapan firmamız, bu üretimlerde oturan, ayakta duran ve daha farklı pozlar veren tasarımlar ile ürünlerin daha kaliteli bir görsellikte teşhir edilmesini sağlamaktadır. Yüzlerce farklı boy mankeni üretti yapan Artist Dekorasyon firmamız, Prova mankeni, prova mankenleri için farklı bedenler ile yaptığı yüzlerce tasarımı stoklarında da bulundurarak arz talep dengesini çok daha kolay şekilde müşterilerine yansıtmaktadır.

Sizlerde arzu ettiğiniz vitrin mankeni modelleri konusunda beden boy ve sayı belirleyerek iletişim numaralarından biri ile sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi 72 saat içerisinde siz değerli müşterilere sorunsuz bir şekilde ulaştırılacak, olup tüm memnuniyetiniz sağlanacaktır. Böylelikle ürünlerinizi daha iyi sergileyecek ve satışa suna bileceksiniz. Dilerseniz, Tekstil merkezi olarak bilinen Merter‘de ki 3 katlı ShowRoom ofis merkezimizi ziyaret ederek, firmamızdan da ürün satışı yapabilirsiniz.

Sektörden Haberler

Referanslarımız

referans raf sistemleri vitrin mankenleri
plastik manken mağaza dekorasyon

Müşteri Yorumları

Yeni açacağımız mağazamız için tüm dekorasyon işlemlerini eksiksiz tamamlayan Artist Dekorasyon'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Veysel Kurt
Veysel Kurt

Mağaza Raf Sistemleri

Artist Dekorasyon Mağaza Donanım Sistemleri ve İç Mimarlık Firmamız
Profesyonel Çözümlerimiz ve Uzman Ekibimiz ile Müşterilerimize
en doğru çözümler sunmaya 12 yıldır devam etmektedir.

“Hayallerinizin Mimarı”

Prova Mankeni

Artist Dekorasyon Mağaza Prova Mankeni,
Cansız vitrin mankenleri ve raf sistemleri ile Uzman Ekibimiz ile Müşterilerimize
en doğru çözümler sunmaya 12 yıldır devam etmektedir.

“Hayallerinizin Mimarı”