Mağazalarda Kullanılan Konik Dikme Raf Sistemleri

Markaların ürünlerini mağazalarında sergilemesi için çok farklı raf sistemleri bulunmaktadır. Her konsepte uyum sağlaması ve maliyet olarak da ekonomik olmasından dolayı raf sistemleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında konik dikme raf sistemi gelmektedir.

Her renk üretimde yapılabildiği gibi standart olarak üretilen konik dikme raf renkleri;

  • Akça
  • Kayın
  • Beyaz
  • Siyah
  • Venge

Konik Dikme Raf Sistemlerinin Aksesuarları Hakkında Bilgi

Raf sistemleri için alanında uzman bir firmadan destek almak yerine genelde mağazalar raf gibi ihtiyaçlarını kendileri temin ettiği için bazı konularda zorluk yaşayabilmektedir. Konik dikme raf sistemleri genelde takım olarak satılmadığı için bazı aksesuarları bulunmaktadır. Bunların başında genelde alınması gerekenler;

  • Askı boruları
  • Askı uzatmaları
  • Baston modelleri (Çubuk, direk, geçme)
  • Konik dikme
  • Konik ,düz ve eğik kollar

Konik Dikme Raf Sistemlerinde Kullanılan Askı Boruları

Askılı ürünlerin sergilenmesi içi kullanılan parçalardır. Standart borular 60-90-120cm uzunluğunda olacak şekilde üretilmektedir. Proje bazlı olarak da istenilen ölçülerden imalat yapılabilmektedir. Askı boruları geçme baston ürünleri ile beraber satılmaktadır. Krom ve metal renklerde üretilmektedir. Düz modelleri ile beraber U şeklinde üretilen askı boruları da bulunmaktadır.

Konik dikme sistemlerde ara bölümlere askılı elbise asmak içinde 25-35’lik borudan imal edilen ürünlerde bulunmaktadır. Bağımsız olarak ara ürün olmasından dolayı kendi bağlantı aparatıyla beraber satılmaktadır.

Konik Dikme Raf Sistemlerinde Kullanılan Askı Uzatmaları

Genelde rafların altında askılık olması için kullanılmaktadır. Askı kollarına takılan ürün genelde krom şeklinde üretilmektedir.

Konik Dikme Raf Sistemlerinde Kullanılan Baston Modelleri

Baston modelleri genelde aksesuarların (kemer, çorap, gravat gibi) sergilendiği raf parçalarıdır. Bastonlar raflar çubukları genelde geçme, düz ve direğe baston olacak şekilde farklı modellerde kullanılmaktadır. Askı borularının üzerine monte edilebilmektedir. Krom renk üretilen ürünler proje bazlı olarak istenilen renk ve özellikte üretilmektedir. Ürünleri genelde ön cepheden sergilemek için ödeme kasası yanlarında konumlandırmak için tercih edilmektedir.

Konik Dikme Raf Sistemlerinde Kullanılan Dikmeler

Mağazalarda en çok rastlanan ürünlerin başında gelmektedir. Dekorasyon projesine göre istenilen şekilde üretilebilen dikmeler genelde 200-210 cm yüksekliğinde üretilmektedir. Malzeme olarak akça ve kayından üretilen ürünler istenilmesi halinde komple metalden de üretilebilmektedir. Dikmeler mağazanın konumuna göre istenilen her yere monte edilme özelliği olmasından dolayı en sık kullanacağınız ürünler arasında olacaktır. 9-10cm eninde tekil ürün olmasının avantajı ile mağazanın her bölgesinde uygun kullanım sağlamaktadır.

Konik Dikme Raf Sistemlerinde Kullanılan Kollar

Konik dikme sistemlerde rafları tutmak için kullanılan parçalardır. Kollar genelde ayakkabı gibi tekli ürünlerin sergilenmesinde tercih edilmektedir. Standart olarak 30-32 cm uzunluğunda üretilmektedirler. Askı kolları dikme bölümlerde kullanılması için eğik ve U şeklinde de üretilme imkanı bulunmaktadır.

Konik Dikme Raflarını Nereden Alabiliriz?

Piyasada çok farklı kalitede ürünler bulunmasından dolayı seçim yaparken kesinlikle alacağını firmanın referansları olmasına önem göstermelisiniz. Piyasada merdiven altı olarak tabir edilen üretim şekliyle üretilmiş uygun fiyatlı olarak satılan ürünlerin dayanım süresi çok az olduğu için raf sistemlerini kesinlikle sadece fiyat olarak değerlendirmemeniz gerekmektedir.

Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden mağazalarınız için bütün raf sistemleri hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz ürünler eğer standart ölçülerde ise direk telefon ile sipariş verebilirsiniz. Geniş üretim alanı ve tecrübeli çalışanlarımız ile siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesine anlaşma kargolar ile 5-7 gün içinde teslim ediyoruz. Raf sistemleri hakkında tecrübeli değilseniz bu alanda deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak uygun ürünleri almanız konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir