Rondo Seyyar Sistemleri
rondo-seyyar-raf-sistemleri-4art

Rondo Seyyar Sistemleri Uygulamaları

Rondo Seyyar Sistemleri Hakkında

Amaç:   Seyyar Taşıyıcı Sistem
Kullanım Alanları:   Geniş Kullanım alanı
Renk Seçimi: Krom
Yerleşim:   Orta Raf sistemleri, De-Monte
Stok: Evet

Rondo Seyyar Raf sistemleri teşhir mağaza ürünlerinin sergilendiği raf sistemleri olarak kullanılmaktadır. Bu sistemlerde en çok kullanılan seçenekler arasında Rondo sistemler ve Seyyar rondo raf sistemleri gelmektedir. Özel bir çok askı ve bağlantı aksesuarlarında bu sistemler uygulanmaktadır.

Genel Bilgiler

Rondo Seyyar Sistemleri boyları ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan Artist dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz. Pratik ve Seyyar olma özelliği ile de en çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan bu ürün mağaza kurmak isteyenler için en önemli araçlardan biri olarak sunulmaktadır.

Kolay ve Pratik kullanımı ile bulunduğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilen Seyyar Rondo Raf sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri olarak firmamızın staklarında bulunmaktadır. Raf sistemleri Giyim Mağaza Dizayn talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.