Tel Dikme Raf Sistemleri
Tel dikme raf sistemleri

Tel Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Ölçüleri:   120, 150, 190 cm
Kullanım Alanı:   Mağaza Seyyar Askı Sistem.
Stok Durumu: Var
Ek Aparat:   Pano & Kanca

Artist Dekorasyon Mağaza Raf Sistemleri kategorisinde yer alan Tel Dikme sistemleri istenirse ayaklı sistem yani bağımsız olarak kullanılabilmektedir.

Müşterilerin talebi doğrultusunda özel aparatlarla uygulanmaktadır. Tel standlar Boyalı ve Kromajlı olarak boyanabilir. Standart yüksekliği 2,25 olup, istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Fuar standları için de uygun bir raf ve askılık sistemidir. Montajı pratik olup, taşınabilirliği kolaydır.

Tel Dikme Sistemleri Fiyatlari, Tel dikme modelleri ve özel tel dikme üretimleri için bize ulaşınız.

Genel Bilgiler

Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri bünyesinde Tel Dikme sistemlerinde yer alan yanda ki resimlerde, 3 sıra tel dikme uygulaması vardır.

Raf olarak cam raf kullanılmıştır. Raf ve askı boruları standart olarak 90 cm , 120 cm ve 60 cm olarak imal edilmekle beraber özel ölçülerde imalat yapmakta mümkündür. Resimde sağ bölümde 3 sıra cam raf sol bölümde 2 sıra askı borusu uygulanmıştır.

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır.  Tel Dikme Raf sistemleri ile ilgili fiyat ve sorularınızı çağrı merkezimiz olan 0212 637 66 24 numaralı destek hattını arayarak detaylı bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.