Prova Mankeni Merter Prova Mankenleri

Prova Mankeni Merter Mağaza

Tasarımcılık kariyerinizde gelişmek, daha geniş kitlelere ulaşmak mı istiyorsunuz? Aynı anda farklı tasarımlarla ilgilenir iken, atölyenizde bulunan farklı modellerin de görülmesini, mankenleriniz üzerinde sergilenmesini mi istiyorsunuz?

Artist Dekorasyon ile birden fazla prova mankenine uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Farklı renk ve vücut tiplerindeki prova mankenlerini kullanarak ten rengine ve kişinin ortalama boyuna uygun giysiyi tasarlamak Artist Dekorasyon Prova Mankenleri ile artık çok kolay. Yaratıcılığınızı sınırlayacak koşullardan uzak durabilmeniz adına çok sayıda prova mankenine sahip olmanız gerekmektedir. Şort tasarımı yapabilmenizi sağlayacak yarım bacak mankenlerin yanı sıra üst beden tasarımlarınızı konuşturacağınız yarım beden mankenler resmi web sayfamızda beğeninizi ve dolayısı ile de siparişinizi bekliyor. Düz tek ton renklerin yanı sıra farklı desenlerle oluşturulmuş prova mankenleri ile tasarımlarınızı yaparken klasikten ve alışılagelmişten uzaklaşacak, özgün modeller yapma isteğiniz artacaktır. Süt beyaz, krem, açık kahve, koyu kahve ve siyah ten renklerinin yanı sıra pembe,­ mor,­ mavi ya da yeşil renklerinde manken kullanmak da yine Artist Dekorasyon ile elinizde!

Prova Mankeni Merter bölgesinde 3 katlı ShowRoom da toptan ve parekende satışını gerçekleştirmektedir. Diğer tüm detaylı bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özellikle gelinlik modellerinin tasarlanmasında detayların önem taşıdığı prova mankenlerini kullanarak 38 beden bir kişinin boyuna uygun olabilecek modeli tasarlamak için yine o kişinin boyuna yakın modeller kullanmanız gerekecektir. Kısa boylu bayanlara yakışabilecek abiye elbiseler ile uzun boylu bayanlara yakışacak elbiseler farklı olabileceği gibi elbiselerin tasarlandığı mankenler de farklı olmalıdır.

Plastik, bayan, erkek ve çocuk prova mankenlerine, bu mankenlerin renk çeşitlerine, beden tiplerine ve boy tiplerine uyumlu yüzlerce manken seçeneğine Artist Dekorasyon Prova mankenleri ile ulaşabilirsiniz. Büst mankenlerini de bulabileceğiniz seçenekler arasında tasarımlarınızı daha özgün yapmanızı sağlayacak tüm olanaklara Artist Dekorasyon ile ulaşmak bir tık uzağınızda! Uygun model ve fiyatları kaçırmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir