Plastik Askı Modelleri

Mağaza Prova Mankeni Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri ve İç Mimarlık firma bünyesinde imalat ve satışı gerçekleştirilmektedir.

Lüks tasarımlı Prova Mankeni modellerinden, en uygun fiyatlı askı modellere, binlerce kaliteli Prova Mankeni ile tüm mağaza ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeller Artist Dekorasyon firma bünyesinde yer almaktadır. Özellikle gelinlik modelleri tasarlarken ihtiyaç duyulan prova mankenlerinde tek tip manke kullanmak oldukça zorlu bir iş yükünü yüklenmenize neden olacaktır. Müşterilerinizin vücut tiplerine uygun prova mankenleri ile çalışmak dururken neden denendiğinde olup olmayacağı düşünülecek mankenler kullanasınız? Yıllardır tasarımlar yapan tasarımcılar dahi prova mankeni seçme konusunda Artist Dekorasyon ile iş birliği içindedirler.

Terzilik, tasarımcılık kadar ihtiyaç duymasa da yüzlerce kişiye hizmet veren bir tekstil firmasında terzilik yapıyor iseniz, sizin de prova mankenlerine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle belirli bir kesime hitap eden giysi modellerinde farklı beden ve boy ölçülerindeki prova mankenlerini kullanmak kaçınılmaz olacaktır. Erkek prova mankenleri, çocuk mankenleri, kadın mankenleri ve her bir türün farklı renklerini bulabileceğimiz resmi web sayfamızdan istediğiniz tarza uygun mankeni seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Atölyenizde farklı renklerdeki tenlere uygun giysileri yaptığınızın görülmesini sağlamak için farklı renklerdeki mankenleri alabilir, üzerlerinde daha önceden tasarladığınız modelleri sergileyebilirsiniz.

Kısa boy gerektiren gelinlik modellerinde, uzun boy gerektiren abiye ya da elbiselerde mutlaka o boya uygun prova mankenleri edinmeniz gerekecektir. Hazırladığınız bedenlerde prova mankenlerinizin bulunması da müşterinin isteğine uygun tasarımları daha kolay ve hızlı bir şekilde ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Esmer bir müşterinize hazırlayacağınız bir nişan elbisesini beyaz tenli bir mankende hazırlamanız müşterinizin hayal kırıklığına uğramasına sebep olabilir. Farklı renklerdeki müşterilerinize uygunluğu açısından krem, beyaz ve esmer renklerde ve bu renklerin aynı bedenlerini bulundurmanız yararınıza olacaktır. Yine çiftli mankenlerimiz ile de gelinlik ve damatlık, nişanlık ve damatlık tasarımlarınızı hazırlayabilir, hazır olan modellerinizi örnek olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

Tasarımcılık yeteneklerinizi ortaya koymanızda sizlere yardımcı olacak prova mankenlerine ulaşmak için mutlaka Artist Dekorasyon ile iletişime geçiniz.

Prova Mankeni, Cansız Prova Mankeni, Prova Mankeni Merter