Müşterilerin ilgisini Çeken En Garip 10 Vitrin Mankeni

garip-vitrin-mankenleri-prova-mankeni

Avrupa’nın bir çok moda şehirlerinde bulunan mağazalarda alışa gelmemiş farklı tasarım ve yüzlerden oluşan vitrin mankenleri, muhtemel ki, müşterilerin ilgisini çekmek için tasarlanmış.

Garip hareketler yaparken tasarlanmış prova vitrin mankenleri, ilk görüldüğünde çok saçma gelsede bazıları için sanatsal bir yönü olduğu ve bakanların ilgisini mağazaya çektiği açıklaması, saçmalıktan çıkarıp, sanatsaldan daha çok bir pazarlama tekniği olduğunu ortaya koyuyor.

Uzaylısından, kafasız mankenlere, korku filmlerinden fırlamış mankenlerden, ne yaptığı belli olmayan mankenlere onlarca farklı tasarım mankenlerini sizler için Artist Dekorasyon blog bölümünde yer veriyoruz.

İşte O Birbirinden İlginç Mağaza Vitrin Mankenleri ;

Bu tasarımlar ülkemiz için pek uygun modeller olmasa da, dışarda dolaşan insanların vitrine büyük bir merakla baktığı ve ilgisini mağazanın içine çektiği bir gerçek. Eğer sizde Giyim Mağazası açacaksanız ya da mağaanızın dekorunu yenileyecekseniz Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firmamızın Vitrin Mankeni ve Prova Mankeni modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir