KURUMSAL

1995  yılında raf sistemleri üretimi,  mağaza  dizaynı, konsept tasarımlar  ve  dekorasyon  faaliyetleri ile hizmet sunmaya başlayan firmamız;  2001 yılında artıst dekorasyon adı ile kısa sürede özgün aurasını oluşturmuştur. Modern teknolojiyi ve modayı takip eden işletmemiz; yeni açmak veya rejenere etmek istenen mağaza için gerekli tüm ürünlerin yüzde seksenbeş oranında üretimine sahip olup, tek bir çatı altında temin edebileceğiniz kapasitedir.

Mağaza ekipmanlarımız; profesyonel kadromuz, kaliteli işçilik ve modern ürünlerin entegrasyonu ile elde edilmektedir. Hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinen firmamız; geniş ürün yelpazesini İstanbul Merter’de bulunan, 750 m² showroomu ve 1250 m² anında teslimat deposu ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimiz için kolaylıkla teslimatını sağladığımız mağaza için temel ihtiyaçlar arasında yer alan raf sistemleri ve ekipmanları, orta standlar, vitrin mankenleri, modern kasa bankoları, ahşap ve plastik askı çeşitleri ise siz değerli müşterilerimiz için stoklarımızda hazır bulunmaktadır.


Bugün geldiğimiz noktada; teknolojik yeniliklerin vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda uzman kadrosu teknik ekibimiz ile marka konsept çalışmaları sağlamaktayız. Kişiye özel çalışılan yeni trend tasarımlar ile mağaza dizayn ve dekorasyon uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.


Misyonumuz

Günümüzde çağdaş çizgimizde ilerleyerek yenilikçi ilkemiz eşliğinde sanal ortamda özel çabalar sarfedip tasarladığımız ve kaliteli ürün, işçilikle birleştirdiğimiz ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktayız. Artist Dekorasyon olarak, Mağaza donanım sistemleri dekorasyon uygulama, projelendirme, ve ürün modelleri ürün ve hizmetleri gerçekmeştirilmektedir.

Gerek Kurumsal, Gerekse Bireysel iş alanlarında yapmış olduğumuz Anlaşmalar ve yasal Prosedurler doğrultusunda Hizmet Kalitesi Ve Musteri Memnuniyetini En üst düzeyde tutarak katma değer taşıyan yüksek kalite standardı kapsamında Verimli çalışma alanları sağlamaya devam ediyoruz. Artist Dekorasyon olarak sunduğumuz bu hizmetlerde beklentilerinize En üst seviyede cevap verebilme gayretini göstermeye devam ediyoruz.