KASA BANKOLARI

KASA BANKOLARI

A’dan Z’ye Mağaza Dekorasyonu İçin Hemen Bizi Arayın.
Bilgi & Destek Hattı : 0532 278 28 39 – 0212 637 66 24
info@artistdekorasyon.net


Artist Dekorasyon Mağaza Sistemleri Karşılama Bankoları

Artist Dekorasyon Mağaza Donanım Sistemleri, Mağaza sahipleri için, Müşterileri en etkili şekilde karşılayabilmek için kaliteli karşılama bankoları üretmekteyiz. Bankonun önemi, gelen müşterinin kafasında oluşacak ilk intiba adına oldukça yüksektir. Mağaza, butik, restoran gibi mekanlarda daha çok kasanın bulunduğu bankolar müşterilerin ödeme yaptığı bölümler olarak çıkar karşımıza.


Banko modelleri
yerli yabancı birçok endüstriyel tasarımcının ellerinde farklı şekillere bürünebilmektedir. Ayrıca bankoların kullanım alanlarına göre malzeme ve tasarım seçenekleri vardır. İmalatta kullanılacak malzemeler çok çeşitlidir. Bu tamamen müşteri istek ve beklentilerine göre şekillenir. Bu malzemelerin başında ağaç (masif), mdf, mdf lam, cam, mermer, pleksiglas, alüminyum, çelik, sunta ve suntalam gelmektedir. Oteller büyüklüklerine göre genelde aynı zaman zarfında birden fazla müşteriye cevap verebilmek adına düz ve uzun bir tasarıma sahipken, özel bir klinik veya bir alışveriş merkezi danışma bankosu gün içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak genelde yuvarlak hatlarda üretilmekte, ortamın dekoruna da katkı sağlamaktadırlar.

 

Bankolarda çoğunlukla tercih sebebi haline gelmiş belli başlı tasarım ve imalat detayları da oluşmuş durumda. Bunlara örnek olarak alın kısımlarındaki gizli ışık veya kromajlı metal şeritler, ayaklıklardaki metal kaplamalar, kol dayama kısmı üzerindeki cam yükselti gibi sıralayabiliriz. Eğer kaliteli ve uzun ömürlü bir bankoya sahip olmak istiyorsanız asgari kalite olarak mdf malzemesini tercih etmelisiniz.