RAF ve ASKILIK SİSTEMLERİ

RAF ve ASKILIK SİSTEMLERİ

A’dan Z’ye Mağaza Dekorasyonu İçin Hemen Bizi Arayın.
Bilgi & Destek Hattı : 0532 278 28 39 – 0212 637 66 24
info@artistdekorasyon.net

RAF SİSTEMLERİ

ARTİST DEKORASYON MAĞAZA DONANIM VE ASKILIK SİSTEMLERİ ÜRÜN GRUPLARI. RAF SİSTEMLERİ FİYATLARI VE MODELLERİ. İSTANBUL, MERTER MAĞAZASI

Mağaza Tasarım çözümlerini 12 yılı aşkın tecrübesi ile değerli müşterilerine en doğru ve yüksek kalitede çözüm sunan dekorasyon firmamız, Bu alanda öncü bir firma olma gayretini bünyesinde sorumluluk olarak taşımanın mutluluğunu yaşamaktadır.


Mağaza Raf sistemleri; Özellikle Teşhir mağaza ürünlerinin sergilendiği raf ve askılık sistemleridir. Raf ve Askılık sistemlerinde kaliteli malzemelerden üretilen özel seçenekler mevcuttur. Firmamız Raf ve askılık sistemleri kapsamında; duvar montajlı raf sistemleri, duvar montajlı askı sistemleri, seyyar raf sistemleri, seyyar askılıklar, yer tavan arasına direk sıkıştırmak suretiyle oluşturulan raf ve askılık sistemleri ve özel bir çok askı ve bağlantı aksesuarları bu sistemde uyugulanabilmektedir.


GİYİM MAĞAZA DİZAYN ÖZEL RAF SİSTEMLERİ

Son yıllarda birbirinden farklı seçenekler sunan ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren Raf sistemleri özellikle mağazacılık sektöründe önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu doğrultuda her mağaza konseptine uygun özel seçenekler sunan Artist Dekorasyon en doğru ve en ideal çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Mağazacılık ihtiyaçlarını tespit ederek eksik olan noktaları tespit etmekte ya da mağazacılık sektörüne girenler için A’dan Z’ye Anahtar Teslim hizmetler sunmaya 12 yıldır uzman ekibi ile devam etmektedir.


Mağaza dizayn ve tasarım noktasında Raf sistemlerinin önemli bir yeri olduğu gibi gelen müşteriye kolaylık sağlayan avantajları bilinmektedir.


Kurulumu önemli derecede pratik olan Raf ve Askılık sistemleri, aynı zamanda mağaza görevlileri ya da müşterilerin ihtiyacı olan çeşitli ürün ve giyim tekstil ürünlerine kolay erişim sağlamasını sağlayan ürün grupları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede doğru organizasyona sahip bir ev kurulabileceği gibi aynı zamanda Mağazalar için de pratik ve hızlı çözüm geliştirebilen çeşitli uygulamaların da kurulabilmesi mümkündür.


Raf sistemleri
arasında ahşap giydirme sistemleri, konik dikme sistemleri, rondo sistemleri, rondo seyyar sistemleri, F tipi ray sistemleri, C tipi raf sistemleri ve box kutu sistemleri gibi farklı amaç ve kullanıma uygun raf tasarımları bulunmaktadır. Tüm bunlarla birlikte daha fazlasını bulabileceğiniz Artist raf sistemleri arasında, kanallı pano sistemleri, tel dikme sistemleri ve depo çelik sistemleri bulunmaktadır.


Özellikle Giyim Mağaza Dizayn için kullanılan, diğer tüm kategorilerde mağaza ve dükkânların ürünlerini teşhir edip daha iyi sergileyebileceği ve pazarlayabileceği bu raf sistemlerinde ürünlerin daha detaylı ve can alıcı şekilde sunulmasını sağlayabilirsiniz. Farklı bağlantı aksesuarları ile hem kullanımı ve montajı kolay, hem de dayanıklılık süresi fazla olan bu raf sistemleri ürünlerinize hiçbir zarar vermeden doğal bir montaj süreci ile sizlerin hizmetine sunulacaktır.


Sektörde lokomotif olan ve zirvede sektöre yön veren Artist raf, müşterilerine özel çözümleri, ihtiyaç duyulan tasarımları son derece ergonomik ve ekonomik şekilde üretip mağaza ve perakendecilik sektörüne yön ve destek vermektedir.


Tüm mağazaların konseptlerine özel tasarımları sahip olduğu deneyim birikim ve kaliteli ekip ve ekipman ile buluşturan Artist raf kolay kurulum, kolay erişim ve kolay tasarım gibi 3 farklı ana düşünce üzerine raf sistemlerini imal edip siz değerli müşteriler mağazalarında hizmetinize sunmaktadır.