ÇELİK DEPO RAF SİSTEMİ

Genel Bilgiler

Ürün Kodu
ART | RFS 17


Malzeme

Metal Profil

Ölçü
200-250-300cm

Ağırlık
mt 3000gr

Amaç
Depo Alanı Taşıyıcı Sistem


Ölçü Grubu

200cm-250cm-300cm


Renk Seçenekleri

Metal, Satik Boya ve Geniş Renk Yelpazesi

 

Artist Dekorasyon Çelik raf sistemleri kullanım alanları genellikle, arşivleme ve depolama alanlarında kullanılmaktadır. Kurum ve kuruluşlar daha çok çelik raf sistemlerini yüksek kalite açısından tercih edilmektedir.


Taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre aralıklar tespit ediliyor, ayarlamaları yapılıyor ve imalatı gerçekleşiyor. Çelik raf fiyatları, maliyet açısından ekonomik olması ve talebe göre boyama işleminden geçmesi,tercih listesinde başı çekmesine sebep oluyor.


Standart olarak gri renkte üretimi yapılıyor.Görsel açıdan isteğe göre boyama yapıldığı takdirde, talep ettiğiniz çelik raflar boyama sonrası fırınlandığından sağlık açısından da engel teşkil etmiyor. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi de,yaşanabilecek herhangi doğal afetlerde dokümanlarınıza gelecek zararı en aza indirgemiş olmasıdır.

GENEL BİLGİLER
İşletmelerde ve işyerlerinde kullanılan raf sistemleri malların depolanması ve güvenle saklanması açısından çok büyük bir öneme sahipler. Bu raf sistemleri hem depolama alanlarının verimli kullanılması hem de taşınma esnasında sağlanan kolaylıklar; yani iş gücünden ve zamandan elde edilen tasarruf gibi açılardan hayli değerli.


Bu yüzden işletmelerde tercih edilecek olan Depo Çelik Raf Sistemleri doğru seçim yapmak işletme sahiplerini karlı kılacaktır. İşletmelerde kullanılan raflar içinde en çok tercih edilenler çelik raf sistemleri.