PLASTİK MANKENLER

PLASTİK MANKENLER

A’dan Z’ye Mağaza Dekorasyonu İçin Hemen Bizi Arayın.
Bilgi & Destek Hattı : 0532 278 28 39 – 0212 637 66 24
info@artistdekorasyon.net


Plastik Vitrin Mankenleri, Artist Dekorasyon Mağaza Donanım Sistemleri ve İç Mimarlık firmamız İstanbul Merkez firmamızca, en kaliteli malzeme ve işçilik ile imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Plastik Vitrin Manken kapsamında, Bayan Plastik Mankenler, Çiftli Mankenler, Çocuk Mankenleri ve Büst Mankenler stoklarımızda beden seçenekleri ile yer almaktadır.


Gerek çocuk giyimde olsun gerekse yetişkin giyimde olsun, müşteriler alacağı giyim ürünlerini incelemeden önce mankenler üzerinde görmek isterler. Özellikle çok fazla zamanı olmayan bir müşteri ile karşı karşıya iseniz mutlaka öncelikle vitrininiz yolunu kullanarak ona ne sattığınızı göstermelisiniz.


MAĞAZA VİTRİN MANKENİ


Giyim sektöründe işletiyor olduğunuz mağazanızın içeriğini ne kadar doğru bir şekilde vitrininize yansıtabilir iseniz o kadar çok tercih edilirsiniz. Bu demek oluyor ki erkek giyim mağazanız var ise vitrininizde rastgele giyim malzemeleri bulundurmanız yine işinize yaramayacaktır.


Güncel olarak düzenlediğiniz vitrininizde o dönemde çokça satılan, ilgi çeken ürünlerinizi sergilemelisiniz. Peki, ürünlerinizi nasıl sergilemelisiniz. İki tasarım düşünün ki bir tanesinde gömleklerinizi raflara yan yana yerleştirmişsiniz. Rafta 15 çeşit gömleğiniz var. Bir tasarım düşünün ki vitrininizde 4 tane mankeniniz var. Ve bu 15 çeşit arasından en çok tercih edilenleri giydirmişsiniz. Sizce hangisi daha çok dikkat çekecektir? Tabi ki mankenli olan. Bunun nedeni kişinin gömleğe baktığında insan bedeninde nasıl göründüğünü görmek istemesidir. Artist Dekorasyon olarak mağazanızın vitrin mankenlerini kolayca seçebilir, istediğiniz ten renginde, istediğiniz boylarda mankenlere sahip olabilirsiniz. Renklerle dikkat mi çekmek istiyorsunuz?


Bir takım elbisesinin içerisinde herkes gibi esmer ya da sarışın bayan değil; farklı renklerde mankenlerle dikkat çekmek mi istiyorsunuz? Polyester ve plastik malzemelerden yapılan manken modellerimizde farklı renklerdeki ten seçimi yapma hakkına da Artist Dekorasyon sahip olacaksınız.


Kaslı ­ kassız; zayıf kilolu ya da kısa ­ uzun manken modellerini seçmek de yine sizin elinizde. Büyük beden giysilerini ince mankenlerle göstermek ne kadar saçma olacak değil mi? Mağaza konseptinize uygun olarak tasarlanabilecek olan vitrin mankenlerine sahip olmak artık çok kolay!


Artist Dekorasyon resmi web sayfasından hem ürünlerimizi daha detaylı yönleri ile inceleyebilir hem de referanslarımız sayfasını gezerek daha önceden hazırladığımız vitrin mankenlerimizi takip edebilirsiniz. Sunumun çok önemli olduğu mağazacılık sektöründe fark yaratmak için Artist Dekorasyon ile geç kalmadan tanışın.