AHŞAP KUTU DİKME

Genel Bilgiler

Ürün Kodu
ART | RFS 07

Malzeme

Alüminyum, Ahşap MDF

Ölçü
200-250-300cm

Ağırlık
9000gr

Direk Boyları
200, 240 ve 270 cm


Malzeme
Ahşap Ortası Aleminyum Profil


Kullanım Alanı
Mağaza Dikme Raf


Renk Seçimi
Mevcut


Box Kutu Dikme Raf sistemleri genellikle Tekstil firmaları ve Giyim Mağaza firmaları tarafından, toptan ve perakende satışını yapmakta olduğu ürünlerin uygun dizilimi ve şık bir görünüm katılması amacı ile kullanılmaktadır.

 

İstediğiniz renkte üretilebilir. Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri bulunmaktadır.

 

Genel Bilgiler

Kare 45lik kesim ahşap ortasında alüminyum profil monte edilerek tasarlanmış mağaza raf sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve görsel açıdan şık bir tasarıma sahiptir. Kare ahşap raf sistemi standart direk boyları 200,240,270 cm dir. Tavan yüksekliğinize göre özel ölçüde imalatı yer almaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renkte üretilebilir.

 

Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri mevcuttur.

 

Yanda örnek uygulamalarını sunduğumuz Box Kutu Dikme Raf Sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firmasından temin edebilir dilerseniz 0212 637 66 24 firma çağrı merkezi numaramızı arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz. Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir.

 

 

İşletme içerisindeki tasarım ve dekorasyon farklılıkları, alanınızdaki diğer işletmelerin önüne geçmesinde en büyük etkenlerdendir. Özellikle çocuk ve gençlere hitap eden bir işletme sahibi iseniz bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Hedef alıcı kitlenize uygun renklerde, uygun malzemelerle ve ürünlerinizi sunarken en çok dikkat çekebilecek tasarımlarda raflara sahip olmanız, satış miktarınızı da akılda kalıcılığınızı da arttıracaktır.