40*40 KARE DELİKLİ DİKME

Genel Bilgiler

Ürün Kodu
ART | RFS 10

Malzeme

Metal Profil

Ölçü
200-250-300cm

Ağırlık
mt 3000gr

Amaç
Taşıyıcı Sistem


Ölçü Grubu
ÇAP 4cm x 4cm, 200-250-300cm


Renk Seçenekleri
Krom, Saten Krom, Satik Boya

 

Artist Dekorasyon tarafından, Kaliteli malzeme ve özel işçilik ile montaj ve mağaza uygulama çözümleri için kullanılan en önemli raf sistemleri seçeneklerinden biridir. Hemen hemen tüm mağaza raf sistemleri uygulamalarında kullanılır.

 

Genel Bilgiler

Giyim mağaza uygulamaları yaparken, ürün satışını etkileyecek en önemli etken sunumlarından biri olan raf sistemleridir, kendi kategorisinde yer alan 40x40 profil sistemleri de mağaza raf sistemlerinde kullanılan ürün taşıyıcı özelliği ve rafın daha estetik olmasını sağlayan seçenekler arasında yer alır. Malzemelerinizin satılmasını sağlamak, hedef alıcıya ulaşabilmek için mağaza içi ürün yerleştirme daha doğru bir deyişle organizasyon kısmınızın sorunsuz olması gerekmektedir.

 

Artist dekorasyon ile müşterileriniz, mağazanızın tasarımını aklında tutacak ve bir başkasına anlatırken tasarımınızdan da bahsedecektir. İster sıcak renklerle ister soğuk renklerle oluşturulmasını sağlayacağınız raf modellerinde ürünlere ulaşımınız da kolaylaşacaktır.

 

Ürün boylarınız ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz.

 

 

Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir. Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri 40x40 Profil Sistemler firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn Rondo Raf sistemleri talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.