AHŞAP KANALLI PANO SİSTEM

Genel Bilgiler

Ürün Kodu
ART | RFS 14

Malzeme
Alüminyum Profil, Ahşap MDF

Ölçü
200-250-300cm

Ağırlık
mt2 5000gr

Amaç
Mağaza Duvarlarını Kaplama ve Aksesuar Reyonu Oluşturmak


Renk Seçenekleri
Geniş Renk Yelpazesi


Uygulama Alanları
Giyim / Ayakkabı Mağazaları

Fiyat
Metre Kare üzerinden Hesaplanır

 

Kanallı Pano Raf Sistemleri; Tekstil giyim mağaza ve Ayakkabı mağazalarında kullanılmaktadır. Mağazanısın modern görünmesini sağlar ve Ürünlerinizi kolaylıkla sergilenmektedir. Duvara monteli olarak yapıldığından Yer anlamındada size alan kazandırır.

 

Fiyatları Metre Kare üzerinden ve projeye göre hesaplanmaktadır. Her Aksesuar ve Taşıyıcı kolların fiyatları farklılık göstermektedir. Renk seçenekleri mevcut olup, projeye uygun ya da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır.

 

Genel Bilgiler

En çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan, Kanallı Pano sistemleri, farklı sektörlerin kullanımına uygun özelliğe sahiptir. Mağaza Uygulama ve projeye uygun olarak ölçü alınabilmekte ve müşterilerimizin talep ettiği uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Farklı renk seçenekleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firma stoklarımızda bulunmakta olup, Mağaza uygulaama ve projelere göre de üretimi yapılabilmektedir.

 

18mm suntalam arasına aliminyum çita döşenerek imalatı yapılmaktadır.En veya yükseklik sınırlaması yoktur.Mekan ölçülerinize göre size özel hazırlanmaktadır.

 

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır. Ayrıca dükkan ölçülerinize göre,uygulama yapılacak alanın 3d tridimax 3D Modelleme çizimi ile, bitmiş halini görebilmektesiniz. Kanallı Pano Raf sistemleri ile ilgili fiyat ve sorularınızı çağrı merkezimiz olan 0212 637 66 24 numaralı destek hattını arayarak detaylı bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.