Raf Sistemleri

depo-celik-raf-sistemleri-2

Depo Çelik Raf Sistemleri

depo-celik-raf-sistemleri-m
depo-celik-raf-sistemleri-2

Depo Çelik Raf Sistemleri Hakkında

Client:   Awesome Company
Location:   Mountain View CA 94043
Surface Area: 450,000 m2
Year Completed:   2014
Value: $250.000
Architect:   Jason & Perry

Artist Dekorasyon Çelik raf sistemleri kullanım alanları genellikle, arşivleme ve depolama alanlarında kullanılmaktadır. Kurum ve kuruluşlar daha çok çelik raf sistemlerini yüksek kalite açısından tercih edilmektedir.

Taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre aralıklar tespit ediliyor, ayarlamaları yapılıyor ve imalatı gerçekleşiyor. Çelik raf fiyatları, maliyet açısından ekonomik olması ve talebe göre boyama işleminden geçmesi,tercih listesinde başı çekmesine sebep oluyor.

Standart olarak gri renkte üretimi yapılıyor.Görsel açıdan isteğe göre boyama yapıldığı takdirde, talep ettiğiniz çelik raflar boyama sonrası fırınlandığından sağlık açısından da engel teşkil etmiyor. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi de,yaşanabilecek herhangi doğal afetlerde dokümanlarınıza gelecek zararı en aza indirgemiş olmasıdır.

Genel Bilgiler

İşletmelerde ve işyerlerinde kullanılan raf sistemleri malların depolanması ve güvenle saklanması açısından çok büyük bir öneme sahipler. Bu raf sistemleri hem depolama alanlarının verimli kullanılması hem de taşınma esnasında sağlanan kolaylıklar; yani iş gücünden ve zamandan elde edilen tasarruf gibi açılardan hayli değerli.

Bu yüzden işletmelerde tercih edilecek olan Depo Çelik Raf Sistemleri doğru seçim yapmak işletme sahiplerini karlı kılacaktır. İşletmelerde kullanılan raflar içinde en çok tercih edilenler çelik raf sistemleri.

Tel Dikme Raf Sistemleri

Tel Dikme Sistemleri

Tel Dikme Raf Sistemleri
Tel dikme raf sistemleri

Tel Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Ölçüleri:   120, 150, 190 cm
Kullanım Alanı:   Mağaza Seyyar Askı Sistem.
Stok Durumu: Var
Ek Aparat:   Pano & Kanca

Artist Dekorasyon Mağaza Raf Sistemleri kategorisinde yer alan Tel Dikme sistemleri istenirse ayaklı sistem yani bağımsız olarak kullanılabilmektedir.

Müşterilerin talebi doğrultusunda özel aparatlarla uygulanmaktadır. Tel standlar Boyalı ve Kromajlı olarak boyanabilir. Standart yüksekliği 2,25 olup, istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Fuar standları için de uygun bir raf ve askılık sistemidir. Montajı pratik olup, taşınabilirliği kolaydır.

Tel Dikme Sistemleri Fiyatlari, Tel dikme modelleri ve özel tel dikme üretimleri için bize ulaşınız.

Genel Bilgiler

Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri bünyesinde Tel Dikme sistemlerinde yer alan yanda ki resimlerde, 3 sıra tel dikme uygulaması vardır.

Raf olarak cam raf kullanılmıştır. Raf ve askı boruları standart olarak 90 cm , 120 cm ve 60 cm olarak imal edilmekle beraber özel ölçülerde imalat yapmakta mümkündür. Resimde sağ bölümde 3 sıra cam raf sol bölümde 2 sıra askı borusu uygulanmıştır.

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır.  Tel Dikme Raf sistemleri ile ilgili fiyat ve sorularınızı çağrı merkezimiz olan 0212 637 66 24 numaralı destek hattını arayarak detaylı bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

kanalli-pano-sistemleri-1

Kanallı Pano Sistemleri

kanalli-pano-sistemleri-1
kanalli-pano-sistemleri-uyg-art-2

Kanallı Pano Raf Sistemleri Uygulamaları

Kanallı Pano Sistemleri Hakkında

Client:   Awesome Company
Renk Seçenekleri:   Mevcut / Sorunuz
Uygulama Alanları: Giyim / Ayakkabı Mağazaları
Fiyat:   Metre Kare üzerinden Hesaplanır
Stok: Var

Kanallı Pano Raf Sistemleri; Tekstil giyim mağaza ve Ayakkabı mağazalarında kullanılmaktadır. Mağazanısın modern görünmesini sağlar ve Ürünlerinizi kolaylıkla sergilenmektedir. Duvara monteli olarak yapıldığından Yer anlamındada size alan kazandırır.

Fiyatları Metre Kare üzerinden ve projeye göre hesaplanmaktadır. Her Aksesuar ve Taşıyıcı kolların fiyatları farklılık göstermektedir. Renk seçenekleri mevcut olup, projeye uygun ya da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır.

Genel Bilgiler

En çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan, Kanallı Pano sistemleri, farklı sektörlerin kullanımına uygun özelliğe sahiptir. Mağaza Uygulama ve projeye uygun olarak ölçü alınabilmekte ve müşterilerimizin talep ettiği uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Farklı renk seçenekleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firma stoklarımızda bulunmakta olup, Mağaza uygulaama ve projelere göre de üretimi yapılabilmektedir.

18mm suntalam arasına aliminyum çita döşenerek imalatı yapılmaktadır.En veya yükseklik sınırlaması yoktur.Mekan ölçülerinize göre size özel hazırlanmaktadır.

Raf sisteminiz için ölçülerinizi bildirmeniz halinde,uzman montaj ekibimiz sizin için en doğru malzemeleri bildirmek ve fiyatlandırmaktadır. Ayrıca dükkan ölçülerinize göre,uygulama yapılacak alanın 3d tridimax 3D Modelleme çizimi ile, bitmiş halini görebilmektesiniz. Kanallı Pano Raf sistemleri ile ilgili fiyat ve sorularınızı çağrı merkezimiz olan 0212 637 66 24 numaralı destek hattını arayarak detaylı bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

architecture-426426_1280

Box Kutu Dikme Sistemleri

box-kutu-raf-sistemleri
box-kutu-raf-sistemleri-2-art

Box Kutu Dikme Sistemleri Uygulamaları

Box Kutu Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Direk Boyları:   200, 240 ve 270 cm
Malzeme:   Ahşap Ortası Aleminyum Profil
Kullanım Alanı: Mağaza Dikme Raf
Stok:   Var
Renk Seçimi: Mevcut

Box Kutu Dikme Raf sistemleri genellikle Tekstil firmaları ve Giyim Mağaza firmaları tarafından, toptan ve perakende satışını yapmakta olduğu ürünlerin uygun dizilimi ve şık bir görünüm katılması amacı ile kullanılmaktadır.

İstediğiniz renkte üretilebilir. Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri bulunmaktadır.

Genel Bilgiler

Kare 45lik kesim ahşap ortasında alüminyum profil monte edilerek tasarlanmış mağaza raf sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve görsel açıdan şık bir tasarıma sahiptir. Kare ahşap raf sistemi standart direk boyları 200,240,270 cm dir. Tavan yüksekliğinize göre özel ölçüde imalatı yer almaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı renkte üretilebilir.

Ürünlerinizi ister önden isterseniz yandan görebileceğiniz aparat sistemleri mevcuttur.

Yanda örnek uygulamalarını sunduğumuz Box Kutu Dikme Raf Sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf sistemleri firmasından temin edebilir dilerseniz 0212 637 66 24 firma çağrı merkezi numaramızı arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz. Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir.

İşletme içerisindeki tasarım ve dekorasyon farklılıkları, alanınızdaki diğer işletmelerin önüne geçmesinde en büyük etkenlerdendir. Özellikle çocuk ve gençlere hitap eden bir işletme sahibi iseniz bu konuda daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Hedef alıcı kitlenize uygun renklerde, uygun malzemelerle ve ürünlerinizi sunarken en çok dikkat çekebilecek tasarımlarda raflara sahip olmanız, satış miktarınızı da akılda kalıcılığınızı da arttıracaktır.

c-tipi-raf-sistemleri-1-artist

C Dikme Sistemleri

c-tipi-raf-sistemleri
c-tipi-raf-sistemleri-1-artist

C Tipi Dikme Raf Sistemleri Uygulamaları

C Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Ölçüleri:   60 cm, 90 cm, 120 cm
Malzeme:   Metal
Kullanım alanları: Mağaza Dikme Duvar
Yerleşim: De-Monte şeklinde gelir.
Stok:   Var

C Tipi Dikme Raf sistemleri çoğunlukla Tekstil firmaları ve Giyim Mağaza firmaları tarafından, toptan ve perakende satışını yapmakta olduğu ürünlerin uygun dizilimi ve şık bir görünüm katılması amacı ile kullanılmaktadır. Kullanımı pratik olduğundan dolayı en çok kullanılan raf sistemleri uygulamaları arasında C tipi ve F tipi yer alır.

Genel Bilgiler

Yanda örnek uygulamalarını sunduğumuz C Tipi Dikme Raf Sistemleri De Monte şeklinde ayrı ayrı parçalardan oluşmaktadır. Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir.

Mağazanızın içerisindeki renk ve model uyumu, ürünlerinizin de kabul edilebilirliğini arttıracaktır. Sizce direk tahta askılarla duvara düz monte edilmiş bir rafta satılan tişört mü daha çok dikkat çeker, yoksa duvarda farklı renklerden oluşan bir raf sistemi oluşturulmuş bir raftaki tişört mü?

Tabi ki renkli olan daha çok dikkat çekecektir. Özellikle ürün renginizle uyum içerisinde olabilecek renkteki raflarınıza o ürünleri yerleştirir iseniz, kişiler normalde hoşlanmadıkları renkleri dahi almak isteyeceklerdir.

Duvara monte bir sistem olarak kullanılan C Tipi Raf sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.

f-tipi-raf-sistemleri-art3

F Dikme Sistemleri

F Tipi Raf Sistemleri
f-tipi-raf-sistemleri-art3

F Dikme Raf Sistemleri Uygulamaları

F Tipi Raf ve Askılık Sistemleri Hakkında

Ölçüleri:   60 cm, 90 cm ve 120 cm
Malzeme:   Metal
Kullanım Alanları: Dikme Duvar Monteleme
Seçenekler:   Cam Raf, Askı Raf, Ahşap Raf
Yerleşim: De-Monte Şeklinde Hazır olarak bulunur
Stok:   Evet

F Tipi Dikme Raf sistemleri özellikle Tekstil firmaları ve Giyim Mağaza firmaları tarafından, toptan ve perakende satışını yapmakta olduğu ürünlerin uygun dizilimi ve şık bir görünüm katılması amacı ile kullanılmaktadır.

Genel Bilgiler

Yanda örnek uygulamalarını sunduğumuz F Tipi Dikme Raf Sistemleri De Monte şeklinde ayrı ayrı parçalardan oluşmaktadır.

Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir. Duvara monte bir sistem olarak kullanılan F Tipi Raf sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.

Rondo Seyyar Sistemleri

Rondo Seyyar Sistemleri

Rondo Seyyar Sistemleri
rondo-seyyar-raf-sistemleri-4art

Rondo Seyyar Sistemleri Uygulamaları

Rondo Seyyar Sistemleri Hakkında

Amaç:   Seyyar Taşıyıcı Sistem
Kullanım Alanları:   Geniş Kullanım alanı
Renk Seçimi: Krom
Yerleşim:   Orta Raf sistemleri, De-Monte
Stok: Evet

Rondo Seyyar Raf sistemleri teşhir mağaza ürünlerinin sergilendiği raf sistemleri olarak kullanılmaktadır. Bu sistemlerde en çok kullanılan seçenekler arasında Rondo sistemler ve Seyyar rondo raf sistemleri gelmektedir. Özel bir çok askı ve bağlantı aksesuarlarında bu sistemler uygulanmaktadır.

Genel Bilgiler

Rondo Seyyar Sistemleri boyları ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan Artist dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz. Pratik ve Seyyar olma özelliği ile de en çok tercih edilen raf sistemleri arasında yer alan bu ürün mağaza kurmak isteyenler için en önemli araçlardan biri olarak sunulmaktadır.

Kolay ve Pratik kullanımı ile bulunduğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilen Seyyar Rondo Raf sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri olarak firmamızın staklarında bulunmaktadır. Raf sistemleri Giyim Mağaza Dizayn talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.

 

Rondo Raf ve Askılık Sistemleri Uygulama

Rondo Sistemleri

Rondo Raf Sistemleri Artist
Rondo Raf ve Askılık Sistemleri

Rondo Sistemleri Uygulamaları

Rondo Sistemleri Hakkında

Amaç:   Taşıyıcı Sistem
Ölçü Grubu:   ÇAP:5,7CM BOY:133-150-200-250-300CM
Renk Seçenekleri:   Krom, Saten Krom, Satik Boya

Artist Dekorasyon tarafından, Kaliteli malzeme ve özel işçilik ile montaj ve mağaza uygulama çözümleri için kullanılan en önemli raf sistemleri seçeneklerinden biridir. Hemen hemen tüm mağaza raf sistemleri uygulamalarında kullanılır.

Genel Bilgiler

Giyim mağaza uygulamaları yaparken, ürün satışını etkileyecek en önemli etken sunumlarından biri olan raf sistemleridir, kendi kategorisinde yer alan Rondo sistemleri de mağaza raf sistemlerinde kullanılan ürün taşıyıcı özelliği ve rafın daha estetik olmasını sağlayan seçenekler arasında yer alır. Malzemelerinizin satılmasını sağlamak, hedef alıcıya ulaşabilmek için mağaza içi ürün yerleştirme daha doğru bir deyişle organizasyon kısmınızın sorunsuz olması gerekmektedir.

Artist dekorasyon ile müşterileriniz, mağazanızın tasarımını aklında tutacak ve bir başkasına anlatırken tasarımınızdan da bahsedecektir. İster sıcak renklerle ister soğuk renklerle oluşturulmasını sağlayacağınız raf modellerinde ürünlere ulaşımınız da kolaylaşacaktır.

Ürün boylarınız ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz.

Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir. Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri Rondo Sistemler firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn Rondo Raf sistemleri talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.

Ahşap Giydirme Raf Sistemleri

Ahşap Giydirme Sistemleri

Ahşap Giydirme Raf Sistemleri
Ahşap Giydirme Raf Sistemleri 2

Ahşap Giydirme Sistemleri Uygulamaları

Ahşap Giydirme Raf Sistemleri Hakkında

Amaç:   Mağaza Duvarlarını Kaplama
Renkler:   Geniş Renk Seçenekleri Mevcuttur.
Özelliği: Yer Kaybını Sıfırlamak.
Kullanım Alanları:   Baston Raf Kolu, U Askı, Taşıyıcı Kanca

Giyim Mağazalarında satılacak ürünü ön plana çıkarması ve ayarlanabilen bir yapıda olması sebebiyle en çok tercih edilen mağaza raf sistemleri arasında yer alır. Konfeksiyon sektörü başta olmak üzere her türlü perakende satış mağazasında kullanılır.

Genel Bilgiler

Aliminyum ahşap kaplama raf sistemi, Mağazanıza uygun seçenekler göz önünde tutularak, istediğiniz ölçülerde imalat yapılmaktadır. Ahşap malzeme olarak tercihinize göre suntalam, mdflam ve hygloss kaplama malzemesi kullanılmaktadır. Ürünlerinizi rahatça sergileyebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri bulunmaktadır.

Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf Sistemleri Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilir, ürün çeşitlerimizi yakından görmek için İstanbul, Merter’de bulunan 3 katlı ShowRoomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Konik Dikme Raf Sistemleri A

Konik Dikme Sistemleri

Konik Dikme Raf Sistemleri A
Konik Dikme Raf Sistemleri Ürünleri

Konik Dikme Sistem Uygulamaları

Konik Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Standart Yükseklik:   200 cm
Malzeme:   Dışı MDF Kasa, İçi Nikelaj Kaplamadır.
Renkler: Beyaz, Akça, Armut, Gri ve Siyah
Kullanım Alanı:   Baston, Raf Kolu, U Askı ve Taşıyıcı
Alanı: Duvara Monte edilen ve ayarlanabilen.
Stok Durumu:   Evet

Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn, Raf ve Askılık sistemleri ürün grupları kategorisinde yer alan Konik Dikme Raf Sistemleri estetik görünümü, ekonomik fiyatı ve geniş kullanım alanları ile en çok tercih edilen mağaza raf sistemleri arasında yerini almaktadır.

Genel Bilgiler

Mağaza Raf sistemlerinin arasında en ekonomik olan konik dikme raf sistemi olmaktadır. Standart direk boyu 200cm dir. Metal kalınlığı 1,2mm,1,5mm,2,00mm dir. Renk olarak akça, kayın, beyaz, siyah, venge çeşitleri stoklarımızda yer almaktadır.

Raf Sistemleri ile ilgili tüm modellerini yakından görmek, fiyat bilgisi sormak bilgi almak için Artist Dekorasyon Mağaza Dizayn ve Raf Sistemleri Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilir, ürün çeşitlerimizi yakından görmek için İstanbul, Merter’de bulunan 3 katlı ShowRoomumuzu ziyaret etmenizden büyük memnuniyet duyarız..