c-tipi-raf-sistemleri
c-tipi-raf-sistemleri-1-artist

C Tipi Dikme Raf Sistemleri Uygulamaları

C Dikme Raf Sistemleri Hakkında

Ölçüleri:   60 cm, 90 cm, 120 cm
Malzeme:   Metal
Kullanım alanları: Mağaza Dikme Duvar
Yerleşim: De-Monte şeklinde gelir.
Stok:   Var

C Tipi Dikme Raf sistemleri çoğunlukla Tekstil firmaları ve Giyim Mağaza firmaları tarafından, toptan ve perakende satışını yapmakta olduğu ürünlerin uygun dizilimi ve şık bir görünüm katılması amacı ile kullanılmaktadır. Kullanımı pratik olduğundan dolayı en çok kullanılan raf sistemleri uygulamaları arasında C tipi ve F tipi yer alır.

Genel Bilgiler

Yanda örnek uygulamalarını sunduğumuz C Tipi Dikme Raf Sistemleri De Monte şeklinde ayrı ayrı parçalardan oluşmaktadır. Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir.

Mağazanızın içerisindeki renk ve model uyumu, ürünlerinizin de kabul edilebilirliğini arttıracaktır. Sizce direk tahta askılarla duvara düz monte edilmiş bir rafta satılan tişört mü daha çok dikkat çeker, yoksa duvarda farklı renklerden oluşan bir raf sistemi oluşturulmuş bir raftaki tişört mü?

Tabi ki renkli olan daha çok dikkat çekecektir. Özellikle ürün renginizle uyum içerisinde olabilecek renkteki raflarınıza o ürünleri yerleştirir iseniz, kişiler normalde hoşlanmadıkları renkleri dahi almak isteyeceklerdir.

Duvara monte bir sistem olarak kullanılan C Tipi Raf sistemleri Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.