Rondo Raf Sistemleri Artist
Rondo Raf ve Askılık Sistemleri

Rondo Sistemleri Uygulamaları

Rondo Sistemleri Hakkında

Amaç:   Taşıyıcı Sistem
Ölçü Grubu:   ÇAP:5,7CM BOY:133-150-200-250-300CM
Renk Seçenekleri:   Krom, Saten Krom, Satik Boya

Artist Dekorasyon tarafından, Kaliteli malzeme ve özel işçilik ile montaj ve mağaza uygulama çözümleri için kullanılan en önemli raf sistemleri seçeneklerinden biridir. Hemen hemen tüm mağaza raf sistemleri uygulamalarında kullanılır.

Genel Bilgiler

Giyim mağaza uygulamaları yaparken, ürün satışını etkileyecek en önemli etken sunumlarından biri olan raf sistemleridir, kendi kategorisinde yer alan Rondo sistemleri de mağaza raf sistemlerinde kullanılan ürün taşıyıcı özelliği ve rafın daha estetik olmasını sağlayan seçenekler arasında yer alır. Malzemelerinizin satılmasını sağlamak, hedef alıcıya ulaşabilmek için mağaza içi ürün yerleştirme daha doğru bir deyişle organizasyon kısmınızın sorunsuz olması gerekmektedir.

Artist dekorasyon ile müşterileriniz, mağazanızın tasarımını aklında tutacak ve bir başkasına anlatırken tasarımınızdan da bahsedecektir. İster sıcak renklerle ister soğuk renklerle oluşturulmasını sağlayacağınız raf modellerinde ürünlere ulaşımınız da kolaylaşacaktır.

Ürün boylarınız ile yere yükseklik konusunda da oran sağlanmasında, daha sonradan rafların tekrar yükseltilmesi ya da alçaltılmasında destek verecek olan dekorasyon firmamız ile sürekli bir bilgi alışverişinde bulunabilir, raf sistemlerinizi tekrar tekrar düzenleyebilirsiniz.

Pratik kullanımı ile bulundğu yerden rahat sökülerek başka yere monte edilebilir. Artist Dekorasyon Mağaza Donanım sistemleri Rondo Sistemler firma staklarında bulunmaktadır. Giyim Mağaza Dizayn Rondo Raf sistemleri talepleriniz için firmamızın 0 212 637 66 24 numaralı çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi ve fiyat sorabilirsiniz.