vitrin-mankeni-ust-sayfa-artist

Polyester Vitrin Mankeni

Polyester Vitrin Mankeni

Plastik Vitrin Mankeni

plastik-vitrin-mankeni-artist

Prova ve Terzi Mankeni

terzi-ve-prova-mankeni

Özel Vitrin Mankeni

Özel Tasarım Prova Mankeni


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad
Telefon
Mesajınız

A’dan Z’ye Mağaza Dekorasyonu İçin Hemen Bizi Arayın.

Bilgi & Destek Hattı : 0 532 2 78 28 39 – 0 212 637 66 24

Artist Dekorasyon Mağaza Vitrin Mankeni

“Vitrin mankeni” Merter tekstil veya çeşitli sektörlerde ürün teşhir sebebi ile kullanabilen mağaza aksesuarları olarak tanımlanabilir. Günümüzde plastik ve polyester ham madde kullanılarak Artist Dekorasyon Mağaza Vitrin Mankeni firması tarafından yapılmaktadır.

Ekonomik olması bakımından plastik “vitrin mankeni” üretimi daha yüksektir. Polyester “vitrin mankeni” ise plastik vitrin mankenine göre daha kaliteli, fiyatı daha yüksektir. Fakat görsellik bakımından daha gösterişli ve esnetik bir yapıya sahiptir. Teşhir etmek istediğiniz ürünü polyester “vitrin mankeni” ile daha düzgün sergileyebilirsiniz.

Artist Dekorasyon Mağaza Vitrin Mankeni, Mağaza sahipleri için, Müşterileri en etkili şekilde karşılayabilmek için kaliteli karşılama bankoları üretmekteyiz. Bankonun önemi, gelen müşterinin kafasında oluşacak ilk intiba adına oldukça yüksektir. Mağaza, butik, restoran gibi mekanlarda daha çok kasanın bulunduğu bankolar müşterilerin ödeme yaptığı bölümler olarak çıkar karşımıza.

Banko modelleri yerli yabancı birçok endüstriyel tasarımcının ellerinde farklı şekillere bürünebilmektedir. Ayrıca bankoların kullanım alanlarına göre malzeme ve tasarım seçenekleri vardır. İmalatta kullanılacak malzemeler çok çeşitlidir. Bu tamamen müşteri istek ve beklentilerine göre şekillenir. Bu malzemelerin başında ağaç (masif), mdf, mdf lam, cam, mermer, pleksiglas, alüminyum, çelik, sunta ve suntalam gelmektedir. Oteller büyüklüklerine göre genelde aynı zaman zarfında birden fazla müşteriye cevap verebilmek adına düz ve uzun bir tasarıma sahipken, özel bir klinik veya bir alışveriş merkezi danışma bankosu gün içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak genelde yuvarlak hatlarda üretilmekte, ortamın dekoruna da katkı sağlamaktadırlar.

Bankolarda çoğunlukla tercih sebebi haline gelmiş belli başlı tasarım ve imalat detayları da oluşmuş durumda. Bunlara örnek olarak alın kısımlarındaki gizli ışık veya kromajlı metal şeritler, ayaklıklardaki metal kaplamalar, kol dayama kısmı üzerindeki cam yükselti gibi sıralayabiliriz. Eğer kaliteli ve uzun ömürlü bir bankoya sahip olmak istiyorsanız asgari kalite olarak mdf malzemesini tercih etmelisiniz.

Vitrin Mankeni Fiyatları Merter

Vitrin mankeni imalatı tamamen el yapımıdır. Bunun için “vitrin mankeni” fiyatını başta uygulanan işçilik belirler. Kullanılan ham madde ‘de en büyük etkenlerdendir.

Vitrin mankeni” almak isteyen tüketici fiyat aşamasında büyük sıkıntı çekmektedir. Aynı görüntüye sahip “vitrin mankeni” fiyatı A firmasıyla B firması arasında 3 kat fark olduğunu görür. Kısa süreli şok yaşar. Bu konuda sizi kısaca bilgilendirelim.

“Vitrin mankeni “fiyatını kullanılan polyester, cam elyafı,macun,boya kalitesi ve ürünün döküm esnasında kullanılan ham maddelerin tamamı fiyatta büyük etkendir. Uygulanılan işçilik kaliteside büyük önem taşır.”Vitrin mankenlerinin” arasındaki fiyat farkı bu sebepten dolayıdır.